دو کارخانه تولید کننده موتور دیزل در ایران فعالیت دارند. در دیزل ژنراتور ایرانی جهت موتور دیزل از یکی از این دو برند استفاده شده است. دیزل ژنراتور ایرانی شامل موتور دیزل ایرانی است که هم کوپله و هم شاسی سازی آن در ایران انجام شده است.

یکی کارخانه موتورسازان تبریز است که موتور دیزل پرکینز موتورسازان را تولید می کند و دیگری کارخانه بنز ایدم در تبریز که موتورهای پر قدرت بنز را با مشارکت آلمان تولید می کند.

شرکت سبا دیزل البرز به عنوان نماینده و عامل فروش این دو شرکت و تولید کننده دیزل ژنراتور ایرانی امکان تولید و کوپله دیزل ژنراتور ایرانی با این دو برند را با رعایت استانداردهای بین المللی ارائه کند.

موتورسازان تبریز موتورهای دیزل را جهت کاربردهای کشاورزی، صنعتی، ژنراتور برق دیزل پمپ و کمپرسور، خودرو از جمله موتور کمباین و تراکتور، ماشین های سنگین و راه سازی تولید می کند.

شرکت ایدم نیز تحت لیسانس دایملر آلمان با تولید موتور دیزل بنز در ایران با تکلنولوژی بنز آلمان با کاربردهای مختلف از جمله خودروهای سنگین جاده ای مانند اتوبوس، کامیون، کامیونت، میدل باس و مینی بوس، وو نیز خودروهای کشاورزی و راه سازی مانند گریدر و تراکتور و لیفتراک و نیز کاربردهای صنعتی آن از جمله دیزل ژنراتورها و کمپرسورهای دیزلی و دیزل پمپ محصولات خود را ارائه میکند.

جهت کسب اطلاعات و استعلام قیمت دیزل ژنراتور ایرانی با کارشناسان ما در سبا دیزل با شماره تلفن 09ُ931009617 در تماس باشید.

مشاهده همه 5 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36