دیزل ژنراتور پرکینز
کمپانی پرکینز انگلستان در صنعت موتورهای دیزلی با سال ها فعالیت در تولید با بالاترین سطح عملکرد و قابلیت اطمینان بالا، محصولات خود را برای صنایع و مراکز خدماتی مختلفی از جمله کشاورزی، معادن، ساخت و ساز، نیروگاه ها، بیمارستان ها و … ارائه می دهد .

در ایران موتور تک دیزل جهت کاربردهای از جمله کله شدن با پمپ در مصارف کشاورزی، صنعتی و … تقاضای بالایی داشته که با توجه به نوع این مصارف یکی از معمول ترین و پرطرفدار ترین این موتور ها موتورهای پرکینز دیزل ساخت ایران ( کارخانه موتورسازان تبریز ) است که در انواع سه، چهار و شش سیلندر تولید می شود.

شبکه قوی توزیع محصولات پرکینز در سراسر جهان و تامین قطعات اصلی ساخت این شرکت برای مشتریان، کمپانی پرکینز را به یکی از برندهای معتبر و محبوب با کلاس جهانی تبدیل کرده.

دیزل ژنراتور با موتور دیزل پرکینز و ژنراتورهای استمفورد، مارلی، لوری سومر و مکالته کوپله های فابریک و ایرانی با کاور سایلنسر (در صورت نیاز) اگزوز، باتری، شاسی فولادی و تانک سوخت روزانه همراه با تابلوی کنترل دستی و یا اتوماتیک به سفارش مشتریان توسط سبا دیزل ارائه می شود.

– کوپله انواع دیزل ژنراتورها در قدرتهای مختلف بر اساس سفارش

– تست ، راه اندازی دستگاه در محل خریدار محترم

– ارائه نقشه فونداسیون قبل از نصب دیزل ژنراتور

– ارائه کلیه کتاب های دیزل ژنراتور به همراه دستگاه

– ارائه انواع تابلو ATS فول امرجنسی

کارخانه موتورسازان تبریز در ایران ، پرکینز دیزلی را جهت صنایع ، کشاورزی، ماشین آلات سنگین راه سازی و کشاورزی و ژنراتور برق تولید می کند موتورهای دیزل ساخت موتور سازان تبریز که جهت کار با ژنراتور استفاده می شوند در سری های سه ، چهار و شش سیلندر تولید می شوند که مدل های آن با توان خروجی در جدول زیر مشخص شده است.

کامینز در کشورهای مختلفی خط تولید دارد لذا این برند موتور دیزل علاوه بر ساخت انگلیس می تواند ساخت کشورهایی چون هند، برزیل، چین، سنگاپور و … نیز باشد

بطور مشابه کمپانی کامینزپاور نیزکوپله های خود را در کشورهایی چون سنگاپور و هند نیز علاوه بر انگلیس انجام می دهد.

مشاهده همه 7 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36