کشتی ها و بسیاری از وسائل نقلیه بزرگ زمینی مانند ماشین های سنگین و نظامی و قطارها نیز از موتور دیزل نه فقط برای تامین برق توسط ژنراتور به حرکت درآمده توسط آنها روشنایی خود را بلکه نیروی محرکه مورد نیاز خود استفاده می کنند.

موتورهای دیزل به دلیل استهلاک کمتر و توان بیشتر در نیروگاه های تولید پراکنده برق توسط ژنراتورها نیز مورد استفاده هستند . عملکرد مطمئن و قابل اتکا بودن این موتورها باعث می شود از آنها در کارکردهای حساس از جمله خودروهای نظامی نیز استفاده شود.

همان طور که همگی دیده ایم در خودروهای سنگین و وسایل نقلیه عمومی سنگین نیز به دلیل همین قابلیت ها موتورهای دیزل مورد اقبال بوده اند اما آن چه باید مورد توجه قرارگیرد استفاده از قطعات یدکی اصلی و با کیفیت در این موتورهای دیزل است. چراکه لوازم یدکی موتور دیزل اگر از کیفیت و استاندارد بالا برخوردار نباشد می تواند خسارات سنگینی وارد کند و آسیب های جدی به آن بزند. تحمل قطعات دوار، عملکرد مناسب سیستم های خنک کننده موتور دیزل و کارکرد روان و حفظ شرایط پایدار جهت روشن ماندن طولانی مدت این موتورها که از دلایل استفاده از آنها در موارد مذکور است نیازمند دقت و توجه به استفاده از قطعات با کیفیت است.

نمایش 1–12 از 55 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

موتور دیزل پرکینز ۴۰۳D-11G

موتور دیزل پرکینز ۴۰۳D-15G

موتور دیزل پرکینز ۴۰۴D-22G

موتور دیزل ولوو پنتا TAD1342GE

موتور دیزل پرکینز ۱۱۰۳A-33G

موتور دیزل پرکینز ۱۱۰۳A-33TG1

موتور دیزل پرکینز ۱۱۰۴A-44TG1

موتور دیزل پرکینز ۱۱۰۴A-44TG2

موتور دیزل پرکینز۱۰۰۶TG2A

موتور دیزل پرکینز ۱۱۰۴C-44TAG2

موتور دیزل کامینز مدل ۴B3.3G1

موتور دیزل کامینز مدل۴BT3.3G2