به این پست امتیاز دهید
0 / 5 نتایج 5 2

Your page rank:

استعلام قیمت دیزل ژنراتور

لطفاً در صورتیکه پرسشی در زمینه قیمت کالاها یا انجام خدمات دارید، فرم استعلام قیمت زیر را پر نموده و  ارسال نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار خواهند داد.

* اطلاعات شما نزد شرکت سبا دیزل محفوظ خواهد ماند.
 

برای تماس ما با شما ، شماره معتبر خود را وارد نمایید .

درباره قیمت دیزل ژنراتور

استعلام قیمت دیزل ژنراتور یا قیمت دیزل ژنراتور به عوامل متعددی بستگی دارد که علاوه بر بهای اصلی موتور و ژنراتور چه به صورت کوپله فابریک چه جداگانه و کوپله ایران باشند به تجهیزات جانبی دیگری نیز به همراه دارند که در قیمت آن تاثیرگذار است.

با ارزشترین بخش از اجزای دیزل ژنراتور موتور دیزل آن است که بخش زیادی از ارزش قیمتی دستگاه را شامل می شود.

پس از آن آلترناتو یا ژنراتور دستگاه بخش عمده و پر اهمیتی به حساب می آید.

اما تجهیزات دیگری نیز هستند که در قیمت تاثیر دارند خصوصا اگر از کیفیت بالایی برخوردار باشند. به عنوان مثال کانوپی یا کاور سایلنسر دیزل ژنراتور یا تابلوی کنترل اتوماتیک یا همان چنج آور که اگر از لوازم اروپایی و با کیفیت ساخته شوند قیمت قابل توجهی خواهند داشت.

دستگاه هایی که به صورت کوپله فابریک وارد می شوند طبیعتا به دلیل انجام عملیات کوپله و تجهیزات گرانتر در کمپانی های خارجی از یک سو و تعرفه های گمرکی بالاتر از سوی دیگر بهای بالاتری دارند.

از سوی دیگر این امکان وجود دارد که دستگاه به صورت open و کوپله فابریک وارد شود و کانوپی سایلنسر آن در داخل ساخته شود.

در کلیه حالات چه عملیات کوپله و چه کانوپی اگر بناست در داخل انجام شود بایستی مسائل کیفی و استانداردها در نظر گرفته شوند.

واقعیت این است که به ظاهر کلیت عملیات کوپله و کانوپی که در کارگاه های ایرانی اجرا می شود نمی تواند تفاوت چندانی با نمونه های فابریک و کمپانی ها ی معتبر داشته باشد اما تفاوت در اجرای جزئیات و کیفیت متریال و تجهیزات به کار رفته نتیجه ی نهایی را آنقدر متفاوت می کند که از وضعیت کاملا غیر استاندارد و بی کیفیت تا کاملا استاندارد و با کیفیت بالا در محصول نهایی قابل تشخیص و تامل است خصوصا برای کسانی که تخصص در این امر دارند.

تابلوی دستگاه نیز اگر change over یا همان اتوماتیک باشد می تواند بسته به نوع برد کنترل اتوماتیک یا لوازمی مانند کنتاکتورها یا کلیدهای موتور دار قیمت های متفاوتی داشته باشد که در قیمت دیزل ژنراتور تاثیرگذار است.

در نهایت پرواضح است که دیزل ژنراتور اضطراری نسبت به مورد مشابه که دائم کار است به دلیل نیاز به تجهیزات بیشتر از جمله تابلوی دیزل ژنراتور که ذکر شد یا گرمکن دیزل ژنراتور که در آب و هوای سرد مورد استفاده است قیمت دیزل ژنراتور بالاتر خواهد بود.

قیمت دیزل ژنراتور سایلنت به دلیل هزینه ی ساخت کانوپی و تجهیزات مربوط به آن مانند اگزوز سایلنسر دو لایه، فوم عایق داخل کانوپی، هزینه ی یراق آلات مربوطهو طراحی کاور سایلنسر بالاتر از دیزل ژنراتور اوپن خواهد بود.

قیمت دیزل ژنراتور کوپله فابریک نسبت به قیمت دیزل ژنراتور کوپله ایران یا دیزل ژنراتور ایرانی بالاتر است. هم به دلیل هزینه های مربوط به واردات آن و هم به دلیل دارا بودن استانداردهای بین المللی که در گواهینامه های آن در داخل کشور چه به لحاظ رسیدن به سطح استانداردهای مورد نظر و چه به لحاظ اجرای پروسه های بروکراتیک و اداری آن به سختی قابل دسترس یا حتی غیر قابل دسترس است.

دیزل ژنراتورهایی که جهت پارالل یا سنکرون شدن دیزل ژنراتور با برق شهر یا چند دیزل ژنراتور به صورت موازی نیز قرار است مورد استفاده قرار بگیرد نیاز به تجهیزات ویژه ای از جمله تابلوی سنکرون دیزل ژنراتور یا تابلوی پارالل دیزل ژنراتور دارند که از بردهای PLC خاصی در آن ها استفاده شده است. این بردها که در ایران غالبا بردهای دیپسی ساخت انگلیس بوده و تجهیزات استفاده شده در آنها نیز قیمت قابل توجهی داشته که باید مد نظر قرار گیرد